СРОЧНО!!! дам 50 баллов. З якої висоти падала свинцева куля, якщо внаслідок удару об сталеву

плиту вона нагрілася на 2,5 °С? Вважайте, що початко- ва швидкість руху кулі дорівнювала 0, а на нагрівання кулі було витрачено 80% її початкової потенціальної енергії. ​

Ответы на вопрос

Отвечает Куроптев Илья.

Ответ:

Объяснение:

Δt = 2,5 °С

Vo =  0

n =  80% = 0.8 часть

c = 140 Дж / кг*С удельная теплоемкость свинца

h = ?

Eп*n = Q

m*g*h*n = m*c*Δt

g*h*n = c*Δt

h = c*Δt / (g*n) = 140*2,5 / (10*0,8) = 43,75 м