З якої висоти впала на пісок свинцева куля,якщо вона нагрілася на 1 градус цельсію,а 60%

потенціальної енергії кулі перейшло в її внутрішню енергію.​

Ответы на вопрос

Отвечает Корнилова Варя.

Відповідь:

Пояснення:

Дано

с = 130 Дж/(кг*С)

Δt = 1 С

g = 10 Н/кг

0,6Еп=ΔU

h-?

Розв*язання

ΔU=0,6Еп

ΔU=cmΔt

Еп = gmh

cmΔt=0.6gmh   маса скорочується як спільний множник

cΔt=0.6gh

h = (c*Δt)/(0.6*g)

h = (130*1)/(0.6*10) = 130/6=21.66 m