З якої висоти падала свинцева куля , якщо внаслідок удару об сталеву плиту вона нагрілася на 2,5

°С? Вважайте ,що нагрівання кулі було витрачено 80% її механічної енергії . Питома теплоємність свинцю 140Дж/кг°С С решением

Ответы на вопрос

Отвечает Плотникова Юля.

Ответ:

:) Сила земного притяжения

Объяснение:

-1,3ч = 1,3*60 мин = 78 мин = 1 ч и 18 мин

-2,75ч = 2,75*60 мин = 165 мин = 2 ч и 45 мин

m = ρ * V

В данном случае m = 54 г, ρ = 2,7 г/см³, поэтому

V = m / ρ = 54 / 2,7 = 20 см³

t = 2с

g = 10 м/с²

найти:

h = ?

h = gt²/2

h = 10м/с² * 4с² / 2

h = 40м / 2

h = 20м