довжина звукової хвилі у воді становить 3 м. якою буде довжина цієї хвилі у првітрі, якщо швидкість

руху у воді дорівнює 1500 м/с. доведіть, що людина почує цей звук

Ответы на вопрос

Отвечает Голуза Лиза.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

λ₁ =  3 м

v₁ =  1500 м/с

v₂ =  340 м/с

Найти: λ₂ - ?

довжина хвилі у повітрі дорівнює:

λ₂ = (λ₁ * v₂)/v₁ = (3 * 340)/1500 = 0,68 м

Для органу слуху людини звуковими є тільки такі хвилі, в яких коливання відбуваються з частотами від 16 до 20000 Гц.

вичислимо частоту коливань:

v = v₂/λ₁ = 340/3 = 113,3 Гц

Так як частота коливань заходить в діапазон , то людина почує цей звук