Площа більшого поршня гідравлічного пресу складає 450 см, він пресує папір із силою 15000 Н. З якою

силою подіяли на менший поршень, якщо його площа дорівнює 15 см??​

Ответы на вопрос

Отвечает Сивов Даниил.

Ответ: 500Н

Объяснение:

Дано:

S2=450см²

F2=15000Н

S1=15cм²

-----------------

F2-?

F1/S1=F2/S2

F1=F2*S1/S2=15000*15/450=500Н