На реостат намотано 45 м нікелінового дроту з площею поперечного перерізу 0,9 міліметра

квадратного. Якою є сила струму в реостаті, якщо напруга на його затискачах становить 180 В? p(нiкеліну) =0,42 (Ом*мм*2)/м

Ответы на вопрос

Отвечает Аникина Виктория.

Ответ: 8А

Объяснение:

Дано:

l=45м

S=0,9мм²

U=180В

ρ=0,42 Ом*мм²/м

--------------

I-?

I=U/R

F=ρl/S=0,42*45/0,9=22,5 Ом

I=180/22,5=8А