Знайдіть опір ділянки кола. На реостат намотано 30м нікелінового дроту з площею поперечного

перерізу 0,45 мм2. Якою є сила струму в реостаті, якщо напруга на його затискачах становить 149 В? Опір мідного дроту 1 Ом, маса 0,5 кг. Визначте довжину дроту.

Ответы на вопрос

Отвечает Мартыненко Павел.

Ответ:

1 .дано p(никелин)=0,40 Ом*м/мм2   S=0,45 мм2   l=30 м    U=149 В

1) R=p*l/S=0,40 Ом*мм²*30м/0,45 мм²= 26,7 Ом

2) I=U/R=149 В/26,7 Ом= 5,6 А

2. Дано:                                       Решение:

R= 1 Ом                                        l=R*s/ρ; l=1 Ом*0,5мм²/0,017 Ом*мм²=29,4 м

ρ(меди)=0,017 Ом*мм²

s=0,5 м

--------------------------------------

l-?  

Ответ: 29,4 м

Ответ:   I=5,6 А