Визначте опір мідного дроту завдовжки 10 м, якщо площа його поперечного перерізу 0,17 MM².

Спіраль електроплитки з опором 220 Ом, виготовили з дротини завдовжки 40 м і площею поперечного перерізу 0,2 мм². Яким с питомий опір дротини? Визначте силу струму в реостаті, виготовленому з нікелінового дроту завдовжки 100 м із площею поперечного перерізу 2 мм², якщо напруга на затискачах резистора становить 21 B.​

Ответы на вопрос

Отвечает Гурьянова Валерия.

Ответ:

ВНІЗУ

Объяснение:

1.

L=10м

S=0,17 мм^2

р=0,017Ом∙мм^2 / м

-------------------------------

R=?

R=p*L/S=0.017*10/0.17 = 1 Ом

2.

R=220Ом

L=40м

S=0,2 мм^2

-------------------

p = ?

p=R*S/L=220*0.2/40=1.1 Ом/м

3.

L=100м

S =  2 мм^2

U=21B

p=0,4Ом∙мм^2 / м

------------------------------

I=?

I=U/R => R=​p*L/S => I=U*S/p*L

I=21*2/0,4*100= 1,05 А

Отвечает Шварёва Варвара.

Ответ:

Объяснение:

1)

L = 10 м

S =  0,17 мм²

р = 0,017 Ом∙мм^2 / м  удельное сопротивл. меди

R = ?

R = p*L/S = 0.017*10/0.17 = 1 Ом

2)

R = 220 Ом

L =  40 м

S =  0,2 мм²

p = ?

p = R*S / L = 220*0.2/40 = 1.1 Ом/м

3)

L = 100 м

S =  2 мм²

U =  21 B

p = 0,4 Ом∙мм^2 / м  удельное сопротивл. Никелина

I = ?

I = U/R

R = ​p*L/S

I = U*S / (p*L) = 21*2 / (0,4*100) = 1,05 А