На реостат намотано 30 м нікелінового дроту з площею поперечного перерізу 0,45 мм2. Якою є сила

струму в реостаті, якщо напруга на його затискачах становить 140 В? Відповідь подати у А.

Ответы на вопрос

Отвечает Воробьева Евгения.

Ответ:

Объяснение:

R=ρʟ/S=26,(6)≈27 Ом;

I=U/R=5,1851...≈5,2 A.