На реостат намотано 50 м нікелінового дроту з площею поперечного перерізу 0, 25 мм2.Якою є сила

струму в реостаті, якщо напруга на його затискачах становить 140В?​

Ответы на вопрос

Отвечает Аскарова Алина.

ρ=0,087 Ом·мм²/м

R=ρ*\frac{l}{S}

I=\frac{U}{R}

R=0,087*50/0.25=17.4 Ом

I=140/17.4=8.046 (А)