на малий поршень гідравлічного преса площею 50 см квадратних діє сила 200 ньютонів вантаж якої маси

можна підняти великим поршнем площею 2500 санти метров квадратних

Ответы на вопрос

Отвечает Непийвода Кристина.

Ответ:

1 тонна

Объяснение:

Дано: F1 = 200 H; S1=50 cм²=0,005 м²; S2=2500 cм²=0,25 м² |  m - ?

-------------------------------------------------------------------------------------------|

p1 = p2, де р - це тиск малого та великого поршнів

р = F/S

F1/S1 = F2/S2 => F2 = F1*S2/S1 = 200*0,25/0,005 = 10 000 H

Так як F2 та F1 - це сили тяжіння, то

F2 = mg => m = F2/g = 10 000/10 = 1000 кг або 1 тонна