Балон містить 3*10^24 молекул газу. Визначте кількість речовини в балоні. Вважайте число Авогадро

дорівнює 6 * 10^23 моль −1.

Ответы на вопрос

Отвечает Мишинчук Виктория.

Ответ:

Объяснение:

N=3*10^24

Na=6*10^23 v=?

v=N/Na=3*10^24/6*10^23=5 моль