Кисень масою 8 кг міститься в балоні об'ємом 40 л під тиском 150 атм. 1)Величини,подані в задачі не

в одиницях СІ,переведіть в одиниці СІ. Знайти: 2)молекулярну масу кисню 3)масу молекули кисню 4)кількість молекул кисню в балоні 5)кількість молекул у 10 молях кисню 6)концентрацію молекул кисню в балоні 7)густину кисню в балоні

Ответы на вопрос

Отвечает Ролинская Мария.

1. m = 8 кг

V = 40 л

p = 150 атм

СІ: V = 40 л = 0,04 м³

p = 150 атм = 15 * 10⁶ Па

 

2. Mr(O₂) = 32 (г/моль)

 

3. M(O₂) = 0.032 (кг/моль)

 

4. N = Na * n

ν = m/M = 8/0.032 = 250 (моль)

N = 6.02 * 10²³ * 250 = 1,505 * 10²⁶

 

5. N = 6.02 * 10²³ * 10 = 6.02 * 10²⁴

 

6. n = N/V = 1,505 * 10²⁶ / 0.04 = 3.7625 * 10²⁷ 

 

7. ρ = m/V = 8/0.04 = 200 кг/м³