СРОЧНО!!!!!!!!!!!!! Задача 54. Поїзд через 10 с після початку руху набуває швидкості0.6M / c .

Через який час від початку руху швидкість поїзда буде дорівнювати 3M /

Ответы на вопрос

Отвечает Дулясова Алиса.

Ответ:

50 секунд

Объяснение:

ускорение (а) = 0,6/10=0,06 м/с²

t=3/0,06=50с