Знайдіть швидкість руху кінчика секундної стрілки годинника, якщо її довжина дорівнює 25 см. Число

Пі прийняти рівне 3. ПОЖАЛУЙСТА​

Ответы на вопрос

Отвечает Голик Данка.

Ответ:

v = 2pR / T

T = t/N = 60 / 1 = 60

v = 0.25 * 6 / 60 = 0.025 м / с