знайдіть швидкість руху кінчика секундної стрілки годинника, якщо її довжина дорівнює 25 см. Число

Пі прийняте рівне 3.14 тягарець на гумовій стрічці коливається із періодом 1,2 секунда. Протягом 8,4 секунд тягарець подолав шлях 2,8м. якою є амплітуда коливань тягарця? Мне для друга надо это решить, просто я именно эти две задачи не понял

Ответы на вопрос

Отвечает Кот Настя.

Ответ:

v = 2pR / T

T = t/N = 60/1 = 60 c

v = 6.28*0.25(м) / 60 = 0.026166 м/с

T = t/N ⇒ N = t/T = 8.4 / 1.2 = 7 коливань за 8.4 сек

7 коливань = 2.8 м

1 коливання = ? м

l = 1 * 2.8 / 7 = 0.4 за одне коливання

одне коливання = 4 амплитуды

одна амплитуда = 0.4 / 4 = 0.1 м