СРОЧНОООООООО, ДАЮ (30 БАЛ) Знайдіть швидкість руху кінчика секундної стрілки годинника, якщо її

довжина дорівнює 25 см. Число Пі прийняти рівне 3.

Ответы на вопрос

Отвечает Каклюгин Валерий.

Ответ:v = 2pR / T

T = t/N = 60 / 1 = 60

v = 0.25 * 6 / 60 = 0.025 м / с

Объяснение: