3 якою швидкістю необхідно кинути з висоти 1 м вертикально вниз баскетбольнийм'яч, щоб він після

удару об землю підстрибнув на висоту 1,8 м? Удар м'яча вважати абсолютно пружним.

Ответы на вопрос

Отвечает Маталыгин Олег.

Ответ:

4 м/с

Объяснение:

h1-1 м    h2=1.8 м    v=?

===

m*g*h1 + m*v²/2=m*g*h2

v=√(2*g*(h2-h1))=√(2*10*(1.8-1))=4 м/с

============================