СРОЧНО!!! Даю 70 балів Лінза з оптичною силою 10 дптр дає дійсне зменшене зображення

предмета.Відстань між предметом і лінзою може дорівнювати​:

Ответы на вопрос

Отвечает Barbq-Junior Андрюха.

Ответ:

20см

Объяснение:

D=10дптр

l(це л)—?

D=1/F; F=1/D;

F=1/10дптр=0,1 м;

l=2*F;

l=2*0,1=0,2м=20 см

Отвечает Шалаев Никита.

Ответ:

Ответ:20 см

Объяснение:

D=10дптр

l(це л)—?

D=1/F; F=1/D;

F=1/10дптр=0,1 м;

l=2*F;

l=2*0,1=0,2м=20 см