По шосе зі швидкістю 72 км за годину їде автобус його наздоганяє легковий автомобіль швидкість руху

якого 90 км год назустріч автобус йде трейлер зі швидкістю 48 км год з якою швидкістю автобус наближається до трейлера та легкового автомобіля. Пожалуста срочно надо !!!!!!!​

Ответы на вопрос

Отвечает Волочай Елена.

Відповідь:

до легкового автомобіля автобус наближається зі швидкістю

v1=90-72=18км/год

до трейлера наближається зі швидкістю

v2=72+48=120км/год

Пояснення: