Пішохід пройшов 3 км за 40 хв, а потім проїхав автобусом 17 км за 20 хв. Визначте середню швидкість

руху пішохода на всьому шляху.

Ответы на вопрос

Отвечает Рудомёткина Полина.

Ответ:

Дано:

51=3км

52=17км

+1=40мин=2/3ч

t2=20мин=1/3ч

Найти:

Vcp -?

Решение:

Vср=(S1+S2)/(t1+t2)=(3+17)/((2/3)+(1/3))=20км/ч

Ответ: 20км/ч

Объяснение:

Ответ:20км/ч