Срочно Виконати та надіслати завдання: 1) Навести 2 приклади , коли тіло можна вважати

матеріальною точкою. 2) Півтори години хлопчик їхав на велосипеді з швидкістю 15 км/год. Останній кілометр шляху він подолав пішки за півгодини. Яка середня швидкість руху хлопчика на всьому шляху? 3) Турист рухався зі швидкістю 4 м/с і пройшов шлях 120 м. Наступні 1,5 км він рухався зі швидкістю 2 м/с. Визначити середню швидкість руху туриста.

Ответы на вопрос

Отвечает Латушкин Иван.

Відповідь:

1) футбольний м'яч, який за весь матч пролітає відстань в декілька кілометрів, що в багато разів більше за розміри самого м'яча.

2)Ответ:V = 15 +1 / 1+0.5 = 16/1.5 = 10.67 км/час

3)Відповідь

Ніхто ще не оцінив цю відповідь —чому б не стати першим?

author link

plus3809725276

умный

111 відповіді

4.6 тис. користувачів, які отримали допомогу

Середня швидкість руху туриста можна обчислити, поділивши загальний пройдений шлях на загальний час руху.

Загальний пройдений шлях: 100 м + 1,2 км = 100 м + 1200 м = 1300 м.

Загальний час руху: час першого відрізку + час другого відрізку.

Час першого відрізку: шлях / швидкість = 100 м / 4 м/с = 25 с.

Час другого відрізку: шлях / швидкість = 1,2 км / 2 м/с = 1200 м / 2 м/с = 600 с.

Загальний час руху: 25 с + 600 с = 625 с.

Середня швидкість руху туриста: загальний пройдений шлях / загальний час руху = 1300 м / 625 с ≈ 2,08 м/с.

Пояснення:

Отвечает Михайлов Данил.

Ответ:Мальчик проехал и прошел всего s=20*1.5+1 =31 км  v1= 20 v2=1/0.5=2 км/ч  vc=(v1*t1+v2*t2)/(t1+t2)=(20*1.5+2*1)/(1.5+0.5)=31/2=15.5 км/ч

Объяснение: