Хлопчик їхав на велосипеді півтори години зі швидкістю 20 км/год. Потім велосипед зламався і

останній кілометр шляху хлопчик ішов пішки. Якою була середня швидкість хлопчика на всьому шляху, якщо пішки він ішов півгодини?​

Ответы на вопрос

Отвечает Кмін Анюта.

Хлопчик проїхав і пройшов лише ѕ=20*1.5+1

=31 км

V1 = 20 v2 = 1/0.5 = 2 км / год

vc=(V't1+v2+2)(t1++2)=(20°1.5+2*1)/ (1.5+0.5)=31/2=15.5 KM/год

Объяснение:

надіюсь все зрозуміло