5) Хлопчик їхав на велосипеді зі швидкістю 15км/год протягом одніє години. Потім велосипед

зламався, й останній кілометр шляху хлопчик подолав пішки протягом 30 хвилин. Якою була середня швидкість руху хлопчика на всьому ШЛЯХу?​

Ответы на вопрос

Отвечает Пономарёва Ариша.

Ответ:

Объяснение:

V = 15 +1 / 1+0.5 = 16/1.5 = 10.67 км/час