СРОЧНО ПОМОГИТЕ!!! №1 Автомобіль за 1 год проїхав 80 км шляху. За наступні 2 год він проїхав ще

100 км. Знайдемо середню швидкість руху автомобіля. №2Пів години хлопчик їхав на велосипеді зі швидкістю 24 км/год. Потім велосипед зламався, й останні 4 км шляху хлопчик подолав пішки. Якою була середня швидкість руху хлопчика на всьому шляху, якщо пішки він ішов півтори години?

Ответы на вопрос

Отвечает Сухарева Вита.

Відповідь: Див. додаток

Пояснення:


Отвечает Сафронова Полина.

Объяснение:

1.

Vсер=(S₁+S₂)/(t₁+t₂)

S₁=80 км

S₂=100:2=50 км

Vсер=(100+80)/(1+2)=180/3=60 км/год

2.

Vсер=(S₁+S₂)/(t₁+t₂)

S₁=24*0,5=12 км

S₂=4 км

t₁=0,5 год

t₂=1,5 год

Vсер=(12+4)/(0,5+1,5)=16/2=8 км/год