Визначити індукцію магнітного поля, яке на провідник довжиною 20 см зі струмом 1,2 А діє з силою

2,4 Н. Кут між напрямом силових ліній і струмом у провіднику становить 30°. У відповідь запишіть числове значення з одиницями вимірюваня. 20 баллов вам не хухры мухры! помогите пожалуйста​

Ответы на вопрос

Отвечает Соколович Юлия.

Ответ:

Дано:

L= 20см = 0.2м

I = 1.2A

F = 2.4Н

α=30°

B - ?

F=I*B*L*sinα

B=F/(I*L*sinα)

B = 2.4/(1.2*0.2*0.5) = 20Тл

Объяснение: