Визначити індукцію магнітного поля, яке на провідник довжиною 40 см зі струмом 1,4 А діє з силою

1H. Кут між напрямом силових ліній і струмом у провіднику становить 60°.​

Ответы на вопрос

Отвечает Строя Маргарита.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

L = 40 см = 0,40 м

I = 1,4 A

F = 1 Н

α = 60°

___________

B - ?

F = B·I·L·sin α

B = F / (I·L·sin 60°)

B = 1 / (1,4·0,4·0,866) ≈ 2,1 Тл