Ребят, помогите решить задачу!!! Визначте кінетичну енергію протона, який рухається зі швидкістю

0,8с( де с - це швидкість світла у вакуумі)

Ответы на вопрос

Отвечает Колодій Дініс.

Eк= E- Eo=m*c²  -mo*c²=mo*с²/√1-v²/c² -mo*c²)= mo*c²*(1/√1-v^2/c²   - 1)=1.67*10^-27*9*10^16*(1/0,6-1) Дж