Задача 2. Яка індукція магнітного поля, в якому на провідник з довжиною активної частини 10 см діє

сила Ампера 50 мн. Сила струму в провіднику 20 А. Провідник розташований перпендикулярно до лiнiй iндукції магнітного поля. Задача 3. На провідник з довжиною активної частини 50 см діє сила Ам- пера 0,05 Н. Сила струму в провіднику 2 А, iндукцiя магнітного поля 0,1 Тл. Знайдіть кут між напрямком струму і лініями індукції магнітного поля. 2074 4 Ha unavui uniT JORKU LCHIOIO A A ПОМОГИТЕ ОЧЕНЬ ПРОШУ 2 ЗАДАЧКИ РЕШИТЬ ДАЮ 100 БАЛЛОВ ​

Ответы на вопрос

Отвечает Аитов Артём.

Ответ:

Дай корону пж 0.001 тл 30 градусов

Объяснение:

Дано                                        Розвязання

l = 0.1m                 F = Blisinalpha, sin alpha = 1, звідси B = F/li = 0.001 тл

i = 20 A

F = 20 * 10^-3

alpha = 90

B - ?

Дано                                    Розвязання

l = 0.5m                       F = Blisinalpha, звідси alpha = F/bil = 0.5

F = 0.05 тл                   за таблицею sin0.5 = 30 градусов

i = 2 A

B = 0.1 тл

alpha - ?