8. Вначити індукцію магнітного поля, яке на провідник довжиною 40 см зі струмом 1,5 А дие з силою

0,9Н Кут між напрямом силових ліній і струмом у провіднику становить 30% Повний розбирПомогите пожалуйста Только можно на українськом ​

Ответы на вопрос

Отвечает Шитяков Степан.

Ответ:

Українська, добре

Объяснение:

Щоб знайти магнітну індукцію треба використовувати формулу сили Ампера :

                                  Fa=BILsina

По формулі знайдемо B.

B=Fa/ILsina

1)

40 см перетворимо в метри. 40 см =0,4м, sin 30 = 0.5

2)

B=0,9H/1,5A*0,4m *0,5= 0,9/0,6*0,5=0,9/0,3 = 3 Тл.

Ответ:3 Тл  індукція магнитного поля.