Визначити індукцію магнітного поля яке на провідник довжиною 20 см. зі струмом 1.2А діє з силою

0.7Н.Кут між напрямком силових ліній і струмом у провіднику становить 45 градусів.Допоможіть​

Ответы на вопрос

Отвечает Вольский Кирилл.

Формула Fa=ILBcosa

B=Fa/(ILcosa)

cosa=cos45=√2/2

B=0.7/(1.2*0.2*✓2/2)=2Тл

Ответ: 2Тл