Визначити індукцію магнітного поля яке на провідник довжиною 20 см струмом 1.2А діє з силою

0.7Н.Кут між напрямом силових ліній і струмом у провіднику становить 45 даю 100

Ответы на вопрос

Отвечает Бескровный Максим.

L=0.2 м     I=1.2 A    F=0.7 H    α=45°     B=?

===

F=I*B*L*sinα

B=F/(I*L*sinα)=0.7/(1.2*0.2*0.7)=4.17 Тл

===============================