Визначити час та місце зустрічі двох тіл, рух яких задано рівняннями х1=50-4t та х2=-40+6t.


Ответы на вопрос

Отвечает Соболева Ева.

Ответ:

Для визначення часу та місця зустрічі двох тіл, рух яких задано рівняннями х1=50-4t та х2=-40+6t, потрібно розв'язати систему рівнянь:

50 - 4t = -40 + 6t

Зберемо всі члени з t на одному боці:

10t = 90

Поділимо обидві частини на 10:

t = 9

Отже, час зустрічі двох тіл буде 9 одиниць часу.

Тепер підставимо значення t у рівняння для х1 або х2, щоб знайти місце зустрічі:

x1 = 50 - 4(9)

x1 = 50 - 36

x1 = 14

Місце зустрічі двох тіл буде при x = 14.

Объяснение: