Рух двох тіл задано рівняннями: x1=40+5tx2=20-10tВизначте час і місце зустрічі цих тіл​


Ответы на вопрос

Отвечает Мун Лолита.
Що знайти місце та час зустрічі цих двох тіл, необхідно прирівняти вирази для x1 та x2 та розв'язати рівняння відносно t:

x1 = x2

40 + 5t = 20 - 10t

15t = -20

t = -4/3

Отже, час зустрічі цих тіл дорівнює -4/3. Оскільки час не може бути від'ємним, можна зробити висновок, що тіла зустрінуться у майбутньому. Щоб знайти місце зустрічі, необхідно підставити значення t у будь-яке з рівнянь для x1 або x2:

x1 = 40 + 5t = 40 + 5*(-4/3) = 33 1/3

x2 = 20 - 10t = 20 - 10*(-4/3) = 33 1/3

Отже, тіла зустрінуться в точці з координатою 33 1/3.