Рух двох тіл описується рівняннями х=20t-160 та x=440-10t. Знайдіть час та місце зустрічі тіл.


Ответы на вопрос

Отвечает Матвеева Кристина.

В момент встречи
X1=X2
20*t-160=440-10*t
30*t=600
t=20c
X1=X2=440-10*20=240м