ПОМОЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА!! Рівняння руху двох тіл мають вид: і 1 = 8 + 5 . Охарактеризуйте рух кожного

тіла. Визначте час і 2 = 20 − 1 координату зустрічі тіл. Побудуйте графіки координат двох тіл в одній системі координат і покажіть місце і час зустрічі.​

Ответы на вопрос

Отвечает Медведев Вова.

Відповідь:

З рівняння руху можна отримати інформацію про рух кожного тіла. У цьому випадку маємо:

Для першого тіла: x₁ = 8 + 5t, де x₁ - координата першого тіла, t - час.

Це означає, що перше тіло рухається зі сталою швидкістю 5 м/сек в положеннях, які зміщені на 8 метрів від точки відліку.

Для другого тіла: x₂ = 20 - t.

Це означає, що друге тіло рухається зі змінною швидкістю (прискорення відсутнє) від точки відліку з координатою 20 метрів до точки зустрічі з першим тілом.

Щоб знайти момент зустрічі тіл, потрібно зрівняти їхні координати:

8 + 5t = 20 - t

6t = 12

t = 2 секунди

Підставляючи t у будь-яке з рівнянь руху, отримаємо координату зустрічі:

x₁ = 8 + 5t = 8 + 5 · 2 = 18 метрів

x₂ = 20 - t = 20 - 2 = 18 метрів

Таким чином, тіла зустрінуться в точці з координатою 18 метрів через 2 секунди.

Графіки координат двох тіл в одній системі координат можна побудувати, вісь абсцис буде відповідати часу, а вісь ординат - координатам. Точку зустрічі тіл можна позначити на графіку точкою, в якій лінії перетинаються. (якщо не зможеш виззначтити сам то скажи)

Пояснення: