РЕШИТЕ ЗАДАЧУ,ДАМ 100 БАЛЛОВ.СРОЧНО Протон, що влетів в однорідне електричне поле напруженістю

200В/м, паралельно до ліній напруженості, зупинився, пройшовши шлях 40 см. Яка початкова швидкість протона. Відповідь надайте к км/с. Число напишіть без одиниць вимірювання

Ответы на вопрос

Отвечает Дадашева Нарвана.

Ответ:

124 км/с

Объяснение:

m=1.67*10^-27 кг    E=200 В/м    d=0.4 м    q=1.6*10^-19 Кл    vo=?

===

q*U=m*vo²/2    (Кинетическая энергия равна работе электрического поля)

U=E*d

vo=√(2*q*E*d/m)=√(2*1.6*10^-19*200*0.4/(1.67*10^-27))≈1.24*10^5 м/с

================================