Умоляю помогите автомобіль, рухаючись рівноприскорено, збіщьшив свою швидкість від 15м/с до 20

м/с за 2 с. Визначити прискорення руху автомобіля.​

Ответы на вопрос

Отвечает Сорокин Данил.

Ответ:

2,5м/с

Объяснение:

V1= 15м/с

V2= 20м/с

t= 2c

a=V2-V1:t

a= 20-15=5

a= 5:2= 2,5м/с