ФИЗИКА!!ЛОГИЧЕСКАЯ ЗАДАЧА!!НУЖНА ПОМОЩЬ - 9 КЛАСС!! Водій автомобіля,що рухається зі швидкістю

30м/с,натискає на гальмо(тормоз). У результаті автомобіль,рухаючись рівноприскорено,через 10с досягає швидкості 15м/с. 1)Яким було прискорення автомобіля під час гальмування? 2)Яким було перміщення автомобіля за перші 10 с гальмування? 3)Через який інтервал часу автомобіль зупиниться? 4)Якою була середня швидкість руху автомобіля за час гальмування?

Ответы на вопрос

Отвечает Стоян Андрій.
Напишем уравнение движения
х(t)=30t-at^2
a)
При торможении ускорение отрицательно. 
найдем ускорение
при t=10 ,  V=15
15=30-a*10^2
a=15/10=1.5
б)
X(10)=30*10-1.5*10^2=300-150=150 метров
В)
когда остановится v=0
тогда
0=30-1.5t
t=30/1.5=20  через 20 Секунд авто остановится
Средняя скорость это все расстояние на все время
 весь путь = 150*2=300метров та как за половину времени он прошел половину расстояния.
Средняя скорость
Vcr=S/t=300/20= 15 м/с