Водій автомобіля, що рухається зі швидкістю 20 м/с, натискає на гальмо. У результаті автомобіль,

рухаючись рівноприскорено, через 5 с досягає швидкості 10 м/с. Яким буде прискорення автомобіля під час гальмуваня?

Ответы на вопрос

Отвечает Голявин Илья.

во время торможения ускорение отрицательное,формула ускорения

a=\frac{V_{2} -V_{1}}{t}

a=\frac{10-20}{5} =-2