1. Під час рівноприскореного руху тіла по колу в деякий момент часу його нормальне прискорення у

√3 разів більше за величину тангенціального прискорення. Визначити кут між векторами швидкості і повного прискорення тіла у цей момент. 2. Кут повороту колеса задано рівнянням = 2 + 5t + t^2 . Радіус колеса R = 3 м. Визначити лінійну швидкість точки на ободі колеса наприкінці другої секунди після початку руху. 3. Автомобіль рухається під дією сили тяги F, яка змінюється залежно від пройденого шляху за законом: F = 300 + 50S + 3S^2 . Визначити роботу сили на ділянці шляху від S1 = 3 м до S2 = 50 м. 4. Під час ізотермічного процесу азоту передано Q = 70 Дж теплоти. Визначити роботу, яку виконав газ. 5. Напруга на конденсаторі коливального контуру змінюється за законом U = 50соs(10^5Пі t). Ємність конденсатора С = 5 10^-9 Ф. Визначити максимальний заряд конденсатора.

Ответы на вопрос

Отвечает Осипова София.

Ответ:

Під час рівноприскореного руху тіла по колу в деякий момент часу його

нормальне прискорення у √3 разів більше за величину тангенціального

прискорення. Визначити кут між векторами швидкості і повного

прискорення тіла у цей момент.

2. Кут повороту колеса задано рівнянням = 2 + 5t + t^2

. Радіус колеса

R = 3 м. Визначити лінійну швидкість точки на ободі колеса наприкінці

другої секунди після початку руху.

3. Автомобіль рухається під дією сили тяги F, яка змінюється залежно від

пройденого шляху за законом: F = 300 + 50S + 3S^2

. Визначити роботу сили

на ділянці шляху від S1 = 3 м до S2 = 50 м.

4. Під час ізотермічного процесу азоту передано Q = 70 Дж теплоти.

Визначити роботу, яку виконав газ.

5. Напруга на конденсаторі коливального контуру змінюється за законом

U = 50соs(10^5Пі t). Ємність конденсатора С = 5 10^-9 Ф. Визначити

максимальний заряд конденсатора.