Хлопчик кидає м`яч горизонтально з вікна, що розташоване на висоті 20 м від землі. Початкова

швидкість руху м`яча 10 м/с. Скільки часу він летітиме до землі? На якій відстані від стіни він впаде? Визначте модуль переміщення м`яча.

Ответы на вопрос

Отвечает Лобанов Глеб.

Ответ: 20м; 28,28м

Объяснение: путь при свободном падение тела вычисляется по формуле: S=gt², где: g-ускорение свободного падения; t-время падения. Отсюда t=√2S/g=√2*20/10=√4=2с-время падения мяча на землю. Сейчас узнаем какое расстояние пролетит мяч горизонтально: S=V*t=10*2=20м.

Модуль перемещения мяча равен Δr=√h²+l²=√20²+20²=√800=28,28м