Спортсмен вистрілив стрілу в горизонтальному напрямку зі стіни замку на висоті 15 м. Початкова

швидкість стріли становить 45 м/с. скiльки часу вона летітиме до землi та на якiй вiдстанi вiд неï впаде? Також визначте модуль переміщення стріли. (спочатку шукаемо час, далі дальнiсть польоту стріли і через м. Піфагора обчислюємо модуль переміщення). Вiдповiдь заокруглити до сотих.​

Ответы на вопрос

Отвечает Тирунов Ярослав.

Ответ: 79,28м

Объяснение:

Дано:

h=15м

V=45м/с

----------------

L-?; S-?

L=Vt

t=√(2h/g)=√(2*15/10)=1,73с

L=45*1,73=77,85м

S=√(L²+h²)=√(77,85²+15²)=79,28м