3. у початковий Момент активність деякої радіоактивної речовини складала 1,2*10⁷ Бк. Якоюбуде

активність цієї речовини через інтервал часу,який дорівнює двом періодам піврозпаду? ОЧЕНЬ СРОЧНО!​

Ответы на вопрос

Отвечает Железникова Анастасия.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

A₀ = 1,2·10⁷ Бк

t = 2·T₁/₂

__________

A - ?

Здесь сразу воспользуемся формулой:

A = A₀ / (2ⁿ)

где:

n = t / (T₁/₂) = 2

A = A₀ / 4 = 1,2·10⁷ / 4 = 3·10⁶ Бк