Срочно прошу!!! . Період піврозпаду радіоактивного елемента 15 діб. За який час відбудеться

зменшення його радіоактивності в 4 рази? 2. Період піврозпаду радіоактивної міді дорівнює 10 хв. Яка частина початкової кількості радіоактивної міді залишиться через 1 год.

Ответы на вопрос

Отвечает Шитов Артем.

Ответ:

N/N0=1/4

t=8

T-?  

N=N0*2^(-t/T),

N/N0=2^(-t/T),

1/4=2^(-8/T),

2^-2=2^(-8/T),

-2=-8/T,

T=4.

Объяснение: