У початковий момент активність деякої радіоактивної речовини, період пврозпаду якої 14 діб,

складала 40 Бк. Якою буде м активність цісї речовини через 42 доби? ДАМ СТО БАЛОВ СРОЧНО​

Ответы на вопрос

Отвечает Мирхайдаров Артур.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

A₀ = 40 Бк

T = 14 сут

t = 42 сут

__________

A - ?

1)

Найдем отношение:

n = t / T = 42 / 14 = 3

2)

Запишем формулу активности:

A = A₀·2⁻ⁿ

Тогда:

A = 40·2⁻³ = 40 /8 = 5 Бк