Визначте,яка частка радіоактивних атомів не розпадеться через інтервал часу,що дорівнюе двом

періодам піврозпаду.

Ответы на вопрос

Отвечает Емельянов Ваня.

N=N0/2^(t/T)
N/N0=1/2^(t/T)=1/2^(2*T/T)=1/4
Не распадется 1/4 часть вещества, или 25%