під яким кутом до горизонту кинули камінь з початковою швидкістью 20 м/с, якщо він упав через 3 с

на відстані 30 м від місця кидання?

Ответы на вопрос

Отвечает Туркменян Артем.

Ответ:

Объяснение:

Дано:

V₀ = 20 м/с

t = 3 с

L = 30 м

____________

α - ?

Проекция на ось ОХ:

Vₓ = V₀·cos α

Дальность полета:

L = Vₓ·t = V₀·t·cos α

cos α = L / (V₀·t)

cos α = 30 / (20·3) = 30 / 60 = 1/2

α = 60 °