Визначити енергію магнітного поля котушки індуктивністю 25 мГн і опором 8.2 Ом за постійної напруги

55В.

Ответы на вопрос

Отвечает Хуриганов Денис.

I=U/R=55В/8.2 Ом=6.7 А

W=LI2/2=0.025 Гн*6.7А*6.7А/2=0.56 Дж