Визначити енергію магнітного поля котушки індуктивністю 25мГн і опором 8,2 Ом за постійної напруги

55В.

Ответы на вопрос

Отвечает Федів Антон.

I=U/R=55В/8.2 Ом=6.7 А

W=LI2/2=0.025 Гн*6.7А*6.7А/2=0.56 Дж